Contact

*****

Soos Blauwhuis

Spinhuispad 36,

3111 PX Schiedam

Openingstijden 

Maandag - Vrijdag: 9.30 - 16.00
Themazondagen: 11.00 - 15:00

010-4262808 

Hanke Clausen - 0648 728 774
Cor Heukels      - 0639 110 915
Bart Overzier    - 0624 317 757
André v. Riel     - 0628 451 370

E-mail adressen :

Cor Heukels

c.heukels@s-blauwhuis.nl

André van Riel

a.vanriel@s-blauwhuis.nl

voorzitter



vice voorzitter

Karin Bresjer

k.bresjer@s-blauwhuis.nl


Bart Overzier

b.overzier@s-blauwhuis.nl

secretaris


Penningmeester

Hanke Clausen 

hanke.clausen@s-blauwhuis.nl

Coördinator serviceteam &  websitebeheerder


Cherie Loykens

ledenadm@s-blauwhuis.nl

leden administratie

Henk van der Broek

h.vdbroek@s-blauwhuis.nl

bar beheer &
roze café

Flip Brand

f.brand@s-blauwhuis.nl


Willem v.d. Hoff 

hoff0260@planet.nl 

-

drukken en
verspreiden nieuwsblad


coördinatie ANBObiljarten

Service team Blauwhuis

Spreekuur: elke woensdag van 12 tot 14 uur 
(tijdens zomervakantie en feestdagen alleen telefonisch)
serviceteam@s-blauwhuis.nl



0648728774

contactpersonen / vrijwilligers

Biljart coördinatie (vh ANBO)

Willem v.d. Hoff - hoff0260@planet.nl  

0624-99333

Biljart ver. Blauwhuis

John Melkert

010-4711072

Biljart ver. Brugklas

Bertus Vorstenbos 


Biljart ver. D.V.O. 

Rob Kent    rj-kent@zonnet.nl

010-4754660



06-50950325
06-28801377

Wedstrijdleiding Blaauwhuis

Winny Borsboom

0628-044206

Bar Blauwhuis

Hans & Hara & Henk & Leen & Rien

010-4262808

Bewegen

Gerard Geenen

010-2730162

Redactie Soos Blauwhuis Nieuwsblad

Nico van der Vliet

010-4270617    0653318369

Naar boven        of      naar volgende pagina